Kale Park Hastanesi

Genel Cerrahi Polikliniği

Genel Cerrahi Bölümümüzde, en son teknolojik yenilikleri içeren uygulamalar ve konusunda uzman, deneyimli kadro ile 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bölümümüz; geniş kapsam ilgi alanı sebebiyle birçok disiplin ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Uzman kadro ve gelişmiş alt yapısı sayesinde her biri ayrı uzmanlık gerektiren çeşitli alt branşlarda da hizmet vermektedir. Hastanemiz bünyesindeki ileri teknolojik ve modern laboratuvarlar, Radyoloji ünitesi, operasyon öncesi tanı ve ileri tetkik çalışmaları ile operasyon sonrası kontrol ve takip işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Uzman hekimlerden oluşan acil cerrahi ekibimiz, her türlü yumuşak doku travması, apandisit, safra kesesi, mide ve barsakların iltihabi hastalıkları,fıtıklar,hemoroid ve diğer anal hastalıklar gibi sorunlarınız için 24 saat görev başındadır.

Klasik cerrahi yöntem ve tedavilerinin yanı sıra, Genel Cerrahi alanında son yılların en önemli teknolojik gelişmelerinden biri olan; “Laparoskopik (kapalı) cerrahi”yi, hastanemizde safra kesesi taşı ameliyatlarında başarıyla uygulamaktayız.

Genel_Cerrahi_tibbi_birim_260820131502415825
Genel Cerrahi bölümümüzün hizmet alanına giren hastalıklar;

14 Ocak 2016